Necati Şaşmaz, ‘EDHO’da mı? Flaş açıklama… « Mersin Dergisi

28 Kasım 2020 - 19:28

Necati Şaşmaz, ‘EDHO’da mı? Flaş açıklama…

Son Güncelleme :

01 Kasım 2020 - 7:53

1

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Necati Şaşmaz, 'EDHO'da mı?" başlıklı yazısı şöyle: "Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı 'Polat Alemdar' rolüyle ünlenen Necati Şaşmaz’ın, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' (EDHO) dizisiyle ekranlara döneceğine dair haberler var.

reklam
2

Bu haberin doğru olup olmadığından önce Necati Şaşmaz’ın niye başka bir diziyle değil de ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la gündeme geldiğine açıklık getireyim.

3

Birincisi; ‘EDHO’, ‘Kurtlar Vadisi’ ekibinin çektiği bir dizi. İkincisi; ‘EDHO’ başladığında yapımcısı ve senaristi olan Raci Şaşmaz’la Necati Şaşmaz, kavgalıydı, ama zamanla abi-kardeş barıştı. Üçüncüsü, konu ve tarz olarak iki dizinin benzer yönleri çok.

reklam
4

Necati Şaşmaz’ı ‘Kurtlar Vadisi’ ekibinin yazıp, çektiği ‘EDHO’da görmek isteyen Polat Alemdar, fanlarının sosyal medyada dile getirdiği ‘dilek ve temenniler’ kısa sürede mutasyona uğradı.

reklam
5

Birçok haber sitesi, ‘Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı EDHO’ya katılıyor mu?’ diye haber yapınca merak edip, sordum ATV’de yayınlanan diziyi yazan ve çekenlere.

reklam
reklam