Çağrı Atakan sevgilisi Eda Taşpınar’a laf atanları dövdü! « Mersin Dergisi

23 Ekim 2020 - 16:38

Çağrı Atakan sevgilisi Eda Taşpınar’a laf atanları dövdü!

Son Güncelleme :

09 Ekim 2020 - 8:05

1

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un, "Laf Atanları Sevgilisi Susturdu" başlıklı yazısı şöyle: "Sosyetik güzel Eda Taşpınar'ın, oyuncu Çağrı Atakan ile yaz ortası Alaçatı'da başlayan sürpriz aşkı İstanbul'da mutlu mesut devam ediyor.

reklam
2

Daha önceki sevgilisini darp ettiği ortaya çıkan, hakkında 'yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarından iki ayrı dava açılan Atakan'ın, bu kez sevgilisi için şiddete başvurduğunu duydum!

3

ÇILGINA DÖNDÜ! Aşıklar, geçenlerde Ortaköy'deki bir gece kulübüne gitmiş. Mekanda bulunan bir grup erkek, alkolün dozunu kaçırıp Eda Taşpınar'a laf atınca Çağrı Atakan çılgına dönmüş.

reklam
4

Kick boks yaptığını öğrendiğim Atakan, güvenliğe şikayet etmek yerine tacizcilerin cezasını kendisi kesmiş ve onları bir güzel dövmüş.

reklam
5

Neye uğradığını şaşıran tacizciler, koşar adım mekanı terk etmiş. Anlaşılan aylar sonra sürpriz bir aşka yelken açan Eda Taşpınar'ın, sadece bir sevgili değil aynı zamanda bir koruması da olmuş!"

6

"SADECE GÜLÜYORUM" Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde şiddet haberleriyle gündemdeydi. Atakan’ın, Taşpınar’ı dövdüğü öne sürülmüştü. Sosyetik güzel, iddialar üzerine, “Bu haberlere sadece gülüyorum. Çok saçma. Çıkan haberleri masal okur gibi okuyoruz” açıklamasını yapmıştı.

reklam
reklam